Оглас од претпријатие Објавени: јун. 27 2022 12:16

Montaza na stakleni ogradi za skali

Објавени: јун. 27 12:16
Прегледи: 1378
Montaza na stakleni ogradi za skali so aluminiumski spajder drzaci i staklo 8+8mm laminirano i kaleno Опис на линк

Агарта инжинеринг

Ние се грижиме вашите потреби и желби да станат реалност.

Дозволете нашите стручни тимови кои имаат долгогодишно работно искуство да ве запознаат со нашите производи и да ви понудат соодветен производ кој
на вашиот дом или работно место ќе им дадат модерен изглед и топлина која ја заслужувате.

Бидете и ВИЕ дел од нашата приказна.
Посети ја страната на нашата продавница

ул. „24ти Октомври“ бр.24

34327334 78229425

http://agarta.com.mk/

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Ние се грижиме вашите потреби и желби да станат реалност.

Дозволете нашите стручни тимови кои имаат долгогодишно работно искуство да ве запознаат со нашите производи и да ви понудат соодветен производ кој
на вашиот дом или работно место ќе им дадат модерен изглед и топлина која ја заслужувате.

Бидете и ВИЕ дел од нашата приказна.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации