Оглас од претпријатие Објавени: апр. 21 2022 05:46

Proektiranje i proizvodstvo na mebel

Објавени: апр. 21 05:46
Прегледи: 323
-idejno resenie(so 3d proekcija)za vnatresno ureduvanje za vasiot dom,kancelarija ili lokal i izrabotka na mebel po najpovolni ceni i od golem asortiman na najkvalitetni materijali!

- kujni
- komodi
- plakari (vgradni so lizgacki vrati i obicni)
- spalni sobi
- detski sobi
- klub masi
- mebel za vo hodnik
- lezaji
- kancelariski mebel
- opremuvanje na lokali
- kupatilski elementi
- izrabotka na proekti...

-od ideja do realizacija!

-javete se i uverete se!

Опис на линк

''MY PROJECT'' - Jovica

-IDEJNO RESENIE(SO 3D PROEKCIJA) ZA VASIOT DOM,KANCELARIJA ILI LOKAL SO PONATAMOSNA REALIZACIJA VO SMISOL NA IZRABOTKA PO NAJPOVOLNI CENI I OD GOLEM ASORTIMAN NA NAJKVALITETNI MATERIJALI!

- KUJNI
- KOMODI
- PLAKARI (VGRADNI SO LIZGACKI VRATI I OBICNI)
- SPALNI SOBI
- DETSKI SOBI
- KLUB MASI
- MEBEL ZA VO HODNIK
- LEZAJI
- KANCELARISKI MEBEL
- OPREMUVANJE NA LOKALI
- IZRABOTKA NA PROEKTI...


-OD IDEJA DO REALIZACIJA!

-JAVETE SE I UVERETE SE!
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

-IDEJNO RESENIE(SO 3D PROEKCIJA) ZA VASIOT DOM,KANCELARIJA ILI LOKAL SO PONATAMOSNA REALIZACIJA VO SMISOL NA IZRABOTKA PO NAJPOVOLNI CENI I OD GOLEM ASORTIMAN NA NAJKVALITETNI MATERIJALI!

- KUJNI
- KOMODI
- PLAKARI (VGRADNI SO LIZGACKI VRATI I OBICNI)
- SPALNI SOBI
- DETSKI SOBI
- KLUB MASI
- MEBEL ZA VO HODNIK
- LEZAJI
- KANCELARISKI MEBEL
- OPREMUVANJE NA LOKALI
- IZRABOTKA NA PROEKTI...


-OD IDEJA DO REALIZACIJA!

-JAVETE SE I UVERETE SE!
070774000

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации