Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviranje kupatila stan vodoinstalater plockar

0 МКД

Се продава од: vodovod 25 апр. 10:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
KOMPLETNO RENOVIRANJE NA KUPATILA (STANOVI),ODLEPUVANJE I LEPENJE PLOCKI, ZAMENA NA ELEKTRICNA INSTALACIJA, INSTALACIJA NA DOVOD I ODVOD SO NAJSOVREMENI MATERIJALII, MONTAZA NA SANITARIJA, KADA, TUS KABINI, SOLJI, CESMI, BOLJER I SE DRUGO ZA KUPATILA I KUJNI.
IZVEDBA NA KOMPLETNO RESENIE ZA VODOVOD VO KUPATILO,KUJNA,DVOROVI SEKAKVI POPRAVKI, ODVOD, MONTAZA I DEMONTAZA,

071 256 119 078 310 484
vodovod
071256119
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации