Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ROLETAR ROLLEXPORT

13 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Rollexport 15 апр. 10:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Proizvodstvo, montaza i servisiranje na;
PVC nadvoresni Roletni 15 evra/m2
Alum. nadvoresni roletni 35 evra/m2
Garazni rolo alu. vrati 85 evra/m2
plise komarnici 30 evra /m2
Komarnici rolo 30 evra/m2
komarnici fiksni 15 evra/m2
Venecijaner rolenti 13 evra/m2
cenite se so DDV od 18 %
vo cenata e vklucena i montazata i transportot do objektot .
Nasata kompanija vo dava garancija 2 godini na site nasi proizvodi za koi dobivate garancija so pecat,a ne verba samo na zbor.
telefon za kontakt ;
02-2035-182; 071-330-306
mail. [email protected]
Rollexport
-Pvc prozori i vrati od renomiran profil -Alum. i PVC nadvoresni roletni so mehanicko i podiganje na motor -Alum. rolo i fiksni komarnici
Посетете ја нашата продавница
Volce Naumceski 41 Прикажи на мапата
071330306
http://rollexport.com.mk/
Rollexport
071330306
Leaflet

Rollexport

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации