Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na fasada od stiropor M&S fasadi

0 ЕУР

Се продава од: saso stolevski 10 фев. 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Izrabotka na stiropor fasada so 5/8/10sm stiropor nase skele i nas materijal i plasticna fasada vo boja kvalitet so garancija,a voedno i zapocnuvame so zakazuvanje na termini za izrabotka na fasadi,napomena se raboti za profesionalna rabota i kvalitetni materijali pozdrav.SASO
saso stolevski
070 305 478
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации