Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZRABOTKA NA FASADI SO STIROPOR M&S FASADI

0 МКД

Се продава од: saso stolevski 23 фев. 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
profesionalna izrabotka na stiropor fasadi se sto vi treba na edno mesto rabotime so kvalitetni materijali a ne so kineski rabotime so zakazuvanje na termin pozdrav Saso,
napomena slikite sto gi gledate se nasa izrabotka so pocit M&S FASADI.
saso stolevski
070305478
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации