Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Montaza na gips karton

0 МКД

Се продава од: Marjan 06 мар. 09:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Izvedba od gips karton skrieni svetla, montaza na plafoni i pregradni zidovi opsivki na prozori
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации