Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENOVIRANJE VODOVOD VODOINSTALATER

0 МКД

Се продава од: водовод 12 дек. 14:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
РЕНОВИРАЊЕ НА КУПАТИЛА , СЕ ШТО ВИ ТРЕБА ЗА ВОДОВОД И ВОДОВОДНИ ИНСТАЛАЦИИ,
ИЗВЕДБА НА КОМПЛЕТНО РЕШЕНИЕ ЗА ВОДОВОД ВО КУПАТИЛА, ДВОРОВИ, КУЈНИ , СЕКАКВИ ПОПРАВКИ , ОДВОД , МОНТАЖА И ДЕМОНТАЖА, ЗАМЕНА НА ДОТРАЕНИ ЕЛЕМЕНТИ,ОДЛЕПУВАЊЕ И ЛЕПЕЊЕ ПЛОЧКИ И СЕ ОСТАНАТО ЗА КУПАТИЛА И КУЈНИ. ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА САНИТАТИЈА, ТУШ КАБИНA,ЧЕШМИ, БОЉЕР, КАДА,ВЦ ШОЉА, УМИВАЛИК,МАШИНА ЗА САДОВИ, МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА.
КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАЊЕ СТАНОВИ

Продажба на нови водомери со далечинско одчитување


ВОДОВОДЏИЈА , ВОДОИНСТАЛАТЕР ,


КВАЛИТЕТНА ИЗВЕДБА

НАЈНИСКИ ЦЕНИ

ДОАЃАМЕ ВЕДНАШ !

071 256 119 078 310 484
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации