Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tapaciranje na mebel

100 МКД

Се продава од: Алекса 02 мар. 10:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Vrsime tapaciranje i komletno servisiranje na:
-kancelariski mebel
-mebel za domakinstvo
-mebel za ugostitelski objekti
-mebel za zdravstveni ustanovi
-avtotapetarija
-tapaciranje na kancelariski i sekakov tip na vrati I dr
Kontakt:
Aleksa 071266733
Алекса
071266733
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации