Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ventilacija klimatizacija aspirator

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 02 апр. 15:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата

Masina secenje 695 EUR
KN95 N95 FFP2 MASK МАСКA MASKË FYTYRE 21 MKD
MP3 Player Bluetooth AQUOS IT-HB02MP 1 999 MKD
EPSON LQ-300 3 500 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производство, монтажа и инсталација на вентилација и климатизација за хотели, ресторани, игротеки и други објекти каде е потребен свеж и чист воздух.
Продажба на опрема како : вентилатори, решетки, дихтунзи, канални климатизери итн.
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
Joystick joypad profi PS2 PS3 USB F-16 FIGHTER 0 MKD
Polovni profesionalni  stalazi 0 EUR
pizza food delivery bag торба куфер за пица храна 33 EUR
HDD EXTERNAL DRIVE 500GB 1TB 2TB 1 600 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации