Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vodovodzija vodoinstalater hausmajstor

0 МКД

Се продава од: joco 22 фев. 08:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
otpusuvam solji i odvodi Rabotam sve od vodovod i odvod montiram sanitarija otkrivam sekakov defekt doagam po povik ili po dogovor.24 casa na respolaganje.doagam za 30 minuti.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации