Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Servis za teski vozila i mehanizacija

0 ЕУР

Се продава од: xxx 18 фев. 16:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava servis za teski vozila i gradezna mehanizacija so kanali dolgi po 10 metra. vkupna povrsina 600 m2

KONTANT TELEFON: 070-206-291

POBARAJTE GO: Aco
xxx
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации