Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

50 ЕУР

60 ЕУР

Се продава од: Еdi-em 27 фев. 13:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
vrshime montaza na alu-ogradi za terasi ,skali ,fra-balkoni,parapeti i galeriji. ceni su nam od 25-100evro. rabotime cela makedonija i cerna gora.imame i grcki profili od alumil,2.5mm. tija snimki su nasha rabota i zatoa sije znaeme nasha rabota.imame i grcki profili . nad 20m davame popust.
Еdi-em
  Online
070960105 , 078371471
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации