Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kajli za selovanje Zabici za skele novi proizvodi

65 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип 02 септ. 13:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Primat Dooel  Stip, Примат Дооел Штип
Nastavci Zabici T-straf Kajli za selovanje dr novi 100 MKD
Trkala Fi 70-200 Kolicki  Gradezna Oprema i uslugi 555 MKD
Proizvodstvo na Zapki Kajli Trkala Alati novi 185 MKD
Proizvodstvo NOVI kajli zapki stegi spojki alati 65 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле,
Коцки(калупи) за испитување на бетон.

2. ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

3. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транпортни траки-ленти за рударство и индустрија, секакви и др.

*Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип
Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов моб. 070 210776 тел.фах. 032 380375
E-mail...primatstip@yahoo.com

.. цени и начин на плаќање по договор ..
.. производите се како на сликите...
.. побарајте не за се има договор..
.. 26 години Македонски Производи.
Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип
.....Наше Лично Производство и Продажба Достава Веднаш... A - Тестирани производи 1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО Жабици за скеле стабилни и вртливи,со Т-штраф и без Т-штраф, Кајли за шеловање на оплати, Натезни глави за во градежништвото, Продолжетоци - наставци за скеле, Коцки(калупи) за испитување на бетон. *Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375 E-mail...primatstip@yahoo.com ..цени по договор на големо и мало модел и достава.....по договор.. ...Производите се како на сликите......... ...побарајте не .. за се има договор.. ...26 година македонски производи...
Посетете ја нашата продавница
Ul. Veraciriviri br. 20. Stip Прикажи на мапата
070210776
Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип
070 210 776 , 032 380 375
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации