Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zabici za skele kajli za selovanje Proizvodstvo novi

200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип 31 дек. 10:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Primat Dooel  Stip, Примат Дооел Штип
Trkala Viluski od Lim Guma Metal izrabotka delovi 29 ЕУР
Kajli Zabici Stegi Spojki Trkala Alati i dr novi 65 МКД
Gradezna Oprema proizvodstvo Natezni gl Zapki Stegi Kajl nov 30 ЕУР
Zabici za skele so T-straf  Kajli Trkala i dr novi 220 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш.....А - Тестирани

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле, Наставци
Коцки (калупи) за испитување на бетон.
Т-штрафови за жабици за скеле

*ПРИМАТ ШТИП од Штип*
Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов
моб 070210776 тел/фах 032380375 [email protected]

цени по договор количини на големо и мало модел и достава Веднаш
..... производите се како на сликите......
..... побарајте не......за се има договор .....
..... 26 години македонски производи..
Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип
.....Наше Лично Производство и Продажба Достава Веднаш... A - Тестирани производи 1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО Жабици за скеле стабилни и вртливи,со Т-штраф и без Т-штраф, Кајли за шеловање на оплати, Натезни глави за во градежништвото, Продолжетоци - наставци за скеле, Коцки(калупи) за испитување на бетон. *Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375 [email protected] ..цени по договор на големо и мало модел и достава.....по договор.. ...Производите се како на сликите......... ...побарајте не .. за се има договор.. ...26 година македонски производи...
Посетете ја нашата продавница
Ul. Veraciriviri br. 20. Stip Прикажи на мапата
070210776
Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип
070 210776 , 032 380 375
Leaflet
Primat Dooel  Stip, Примат Дооел Штип
Zabici za skele Kajli za selovanje trkala  Alati 200 МКД
Proizvodstvo Natezni gl Zabici Kajli Spojki Zapki novi 30 ЕУР
PROIZVODI ZA GRADEZNISTVO 65 МКД
Trkala Fi 70-200 Kolicki  Gradezna Oprema i uslugi 555 МКД
Кон почеток