Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Agarta inzinering- Montaza na staklen krov

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агарта инжинеринг 24 септ. 14:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агарта инжинеринг
Montaza na staklena ograda na balkoni 0 ЕУР
Montaza na stakleni ogradi za skal 0 ЕУР
Montaza na aluminiumski drzaci 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Montaza na staklen krov so spajder drzaci i staklo 8+8mm laminirano i kaleno.
Агарта инжинеринг
Ние се грижиме вашите потреби и желби да станат реалност. Дозволете нашите стручни тимови кои имаат долгогодишно работно искуство да ве запознаат со нашите производи и да ви понудат соодветен производ кој на вашиот дом или работно место ќе им дадат модерен изглед и топлина која ја заслужувате. Бидете и ВИЕ дел од нашата приказна.
Посетете ја нашата продавница
ул. „24ти Октомври“ бр.24 Прикажи на мапата
34 327 334, 78 229 425
http://agarta.com.mk/
Агарта инжинеринг
34 327 334, 78 229 425
Агарта инжинеринг
Montaza na aluminiumski drzaci 0 ЕУР
Montaza na stakleni ogradi za skal 0 ЕУР
Montaza na staklena ograda na balkoni 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации