Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Montaza na aluminiumski drzaci

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агарта инжинеринг 21 септ. 14:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Montaza na aluminiumski drzaci za za staklo za kancelarii, kako i staklo so debelina od 10mm kaleno, bez aluminiumski drzaci od strana.

Preglednosta na vasiot prostor od poinakov agol.
Агарта инжинеринг
Ние се грижиме вашите потреби и желби да станат реалност. Дозволете нашите стручни тимови кои имаат долгогодишно работно искуство да ве запознаат со нашите производи и да ви понудат соодветен производ кој на вашиот дом или работно место ќе им дадат модерен изглед и топлина која ја заслужувате. Бидете и ВИЕ дел од нашата приказна.
Посетете ја нашата продавница
ул. „24ти Октомври“ бр.24 Прикажи на мапата
34 327 334, 78 229 425
http://agarta.com.mk/
Агарта инжинеринг
34 327 334, 78 229 425
Агарта инжинеринг
Agarta inzinering- Montaza na staklen krov 0 EUR
Montaza na staklena ograda na balkoni 0 EUR
Montaza na stakleni ogradi za skal 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации