Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Montaza na staklena ograda na balkoni

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агарта инжинеринг 24 септ. 14:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агарта инжинеринг
Montaza na stakleni ogradi za skal 0 ЕУР
Montaza na aluminiumski drzaci 0 ЕУР
Agarta inzinering- Montaza na staklen krov 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Montaza na staklena ograda na balkoni so drzaci za staklo sertificirano vo Velika Britanija, edinstveni na pazarot vo Makedonija i staklo 8+8mm laminirano i kaleno
Агарта инжинеринг
Ние се грижиме вашите потреби и желби да станат реалност. Дозволете нашите стручни тимови кои имаат долгогодишно работно искуство да ве запознаат со нашите производи и да ви понудат соодветен производ кој на вашиот дом или работно место ќе им дадат модерен изглед и топлина која ја заслужувате. Бидете и ВИЕ дел од нашата приказна.
Посетете ја нашата продавница
ул. „24ти Октомври“ бр.24 Прикажи на мапата
34 327 334, 78 229 425
http://agarta.com.mk/
Агарта инжинеринг
34 327 334, 78 229 425
Агарта инжинеринг
Montaza na stakleni ogradi za skal 0 ЕУР
Agarta inzinering- Montaza na staklen krov 0 ЕУР
Montaza na aluminiumski drzaci 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации