Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

aluminski stakleni i nadvorashni ogradi

80 ЕУР

Се продава од: Еdi-em 13 апр. 12:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
pravim montaza na aluminski stakleni i nadvorashni ogradi cene su od35-150euro na duzni meter.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации