Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Aluminski stakleni i nadvorashni ogradi

120 ЕУР

Се продава од: Еdi-em 15 јун. 10:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
vrshime montaza na aluminski stakleni i nadvorashni ogradi. ceni su nam od 35-150evro na suzan metar od ogradi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации