Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezni materijali i alat

0 МКД

Се продава од: Вршам градежни работи 05 јун. 21:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Izdavame sekakov vid na gradezni materijali i alat:cevki,zabici,talpi za skele okolu 500m2,podopiraci(metalni),hilta za beton krsenje,mesalki za beton-malter,daski i kadroni,digalka za beton...
Вршам градежни работи
078/379-366 , 078/603-141,043/239-909
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации