Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Montiranje na solarni kolektori otvoren sistem

6 000 МКД

Се продава од: Тони 30 ноем. 09:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Вршам монтажа на сончеви колектори со стаклени цевки- отворен систем.
Цена 6000 ден основно од кров до прво купатило - состем. 800 ден за секој додатен довод на топла вода (во кујна ,долен спрат итн.). Цената варира од далечината , местополжбата , зграда или куќа итн.
Тони
 
071367724
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации