Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Aluminski ogradi

80 ЕУР

Се продава од: Еdi-em 06 ноем. 10:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Vrshime montaza na aluminski i stakleni ogradi(pamplex. Kalirana staklo) za skali. Terasi. Galeriji. Parapeti i francuski balkoni. Ceni su od25-150evro.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации