Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Куќички за кучиња

0 ЕУР

Се продава од: Марјан Денес 18:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Есенска акција!!! Време е на Вашиот миленик да му обезбедете топол и удобен дом. Изработуваме квалитетни куќички за сите видови кучиња. При изработка вградени се првокласни материјали, топол ПВЦ под, изолација со стиропор 4цм, изолација со хартија под кровот и лимен покрив. Бојата на куќичката ја бирате Вие, а гратис добивате коска со името на кучето, алка за врзување и чинија за храна. Испораката е во најбрз можен рок. За повеќе детали и димензии контактирајте ме.
Тел: 070-821-987 Марјан
Марјан
070821987
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации