Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Odrzuvanje na dvorovi

0 МКД

Се продава од: Томе 31 авг. 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
-расчистување на терен
– косење на трева
– засадување на дрва
– кроење на дрва
– собирање на лисја
– грижење за украсни дрва и посадување
– грижење за цвеќиња и посадување
– наводнување
-сечење и одржувње на жива ограда
-фарбање на огради
-уредување на бакони
Томе
075-395-914
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации