Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Novi Dadan blat DB sandaci za pceli

0 МКД

Се купува од: Kiro Jordanov Денес 20:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Kupuvam novi Dadan-blat (DB) komplet sandaci za pceli so 10 ramki, so plodishte i dve polumedishta. Potrebni mi se minimum 20 sandaci.

Dokolku imate dobro izraboteni novi DB sandaci slobodno javete se za da se godovorime da go vidam kvalitetot.

071 207 751 ili 071 398 322
Kire
Kiro Jordanov
071207751
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации