Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stado kozi Alpina i zenski jarinja

80 ЕУР

120 ЕУР

Се продава од: Ivica Вчера 06:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Hitno, hitno...
...prodavam celo stado kozi Alpina i zenski jarinja.

45 mladi molzni kozi i 30 jarinja.

Cena na koza 80 eur
Cena na jare 25 eur

Zdravo stado so site dokumenti.

Selo Gari, Debarsko.

Jordan 070 899 485
Leaflet
Кон почеток