Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stado kozi Alpina itno

60 ЕУР

120 ЕУР

Се продава од: Ivica 16 септ. 06:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
POPUST, POPUST
Hitno prodavam celo stado kozi Alpina.

30 mladi molzni kozi.

Cena na koza 60 eur

Zdravo stado so site dokumenti.

Selo Gari, Debarsko.

Jordan 070 899 485
Leaflet
Кон почеток