Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kravi

0 МКД

Се продава од: Daniela Вчера 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Се продаваат 28 крави, една јуница, еден јунец и 13 телиња.
Цена по договор
Информации кај сопствениците
Зоран 075 682 963
Живко 078 215 991
Daniela
Leaflet
Кон почеток