Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Med planinski

Се продава од: Gordana 02 дек. 05:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Локација
Кавадарци
Планински мед од Село Радња во близина на Грчката граница. Село Радња се наоѓа во општина Кавадарци. Местото каде што се наоѓа селото Радња е најчисто место поради немање на пат за возила и за тешки товарни возила. Органски мед квалитет гарантиран.
Leaflet
Кон почеток