Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pcelni semejstva so sanduci roevi i aparat

0 МКД

Се продава од: Сашо 07 мар. 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Се продаваат пчелни семејства со сандуци, пчелни роеви и апарат за вадење на пчелин отров.
Цена по договор.
Сашо
078 250 719
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации