Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPREMA ZA SVINJI

Оглас од претпријатие Се продава од: ДИКОС 03 дек. 10:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

ДИКОС

18 Огласи во продавницата

TRIGANO prikolka dimenzii 170x122x39cm PROMOCIJA 499 ЕУР
TRIGANO PRIKOLKA  2C300 300x150x50cm 2500 kg 2 100 ЕУР
TRIGANO prikolka dimenzii 233x132x39cm PROMOCIJA 850 ЕУР
TRIGANO NAJGOLEM IZBOR NA PRIKOLKI VO MAKEDONIJA -
From
Store
Локација
Кочани
Продавамe опрема за свињарски фарми!!!! од докажаниот производител VOS SYSTEM

*** Боксови
*** Хранилки
*** Вентилација
*** Пластични решетки за ТОВ и Б фаза
*** Разладни системи
*** Автоматски лини на исхрана и мн. други работи

Тел. 070 354-879
ДИКОС

Кочани
070 725-157
[email protected]
ДИКОС
070 354-879

ДИКОС

18 Огласи во продавницата

TRIGANO prikolka   233x132x39cm  PROMOCIJA 620 ЕУР
TRIGANO PRIKOLKA  2C300 300x150x50cm 2500 kg 2 100 ЕУР
TRIGANO prikolka dimenzii 170x122x39cm PROMOCIJA 499 ЕУР
TRIGANO prikolka 2D250 dimenzii 251x133x40cm PROMO 930 ЕУР
Кон почеток