Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bikovi

0 ЕУР

Се продава од: Ivica 09 мар. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Se prodavaat toveni bikovi rasa simentalec od 350-400 kg.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации