Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Mladi kokoski jarki

350 МКД

Се продава од: Biljana Вчера 12:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам млади кокошки-јарки (жолти), 5 ипол месеци и вакцинирани.
Почетната цена е 350 денари, но, со зголемување на носивоста и староста, аналогно, ќе се зголемува и цената.
Повелете, Ве очекуваме!
Контакт:
Моб.телефон: 078/428-334 Игнат
Viber: 078/910-333 Билјана
Biljana
  Online
078428334
Кон почеток