Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Krava so tele

1 400 ЕУР

Се продава од: Диме 08 септ. 02:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава расна крава со теле.Кравата е стара 2-3 год., а телето е тримесечно. Добитокот се наоѓа во с.Сланско и е добро одгледуван
Диме
078211490
Leaflet
Кон почеток