Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kozi i jarina alpinki

0 МКД

Се продава од: Angele_Meseista 25 фев. 10:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Итно се продаваат високо млечни кози Алпина поволно (големо стадо кози Алпина - цело или поединечно).
Исто така се продаваат окозени кози со јариња или само јариња.
Цена по договор.
Angele_Meseista
078567899
Кон почеток