Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kozi

0 МКД

Се продава од: nikola 08 дек. 10:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Prodavam 30 , kozite se mladi I mnogu mlecni , gi imam odbirano od stado od 200 kozi. Gi prodavam poradi drugi obvrski zatoa sto nema koj da gi cuva. Kozite se vo Ohrid, cena po dogovor . Pero 077 752 421
nikola
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации