Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Goveda

0 МКД

Се продава од: Nikola 26 мај 15:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продаваат говеда, јунци и крави со телиња од сортата Буша.
Никола
071/815 463
078/309-613
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации