Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pcelni semejstva

5 000 МКД

Се продава од: Игор 28 јул. 18:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Се продаваат 12 пчелни семејства, во одлична состојба. Направен преглед на 10.03.2018, прилог слики.
Игор
076217246
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации