Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

11 kozi

Се продава од: Ivona Veljanoska 26 јан. 18:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат 11 кози, 10 женки скозни и 1 машко за приплод.
Даница - 075317343
Ivona Veljanoska
075317343
Leaflet
Кон почеток