Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kozi priplodni za prodavanje

Се продава од: Danica 10 ноем. 21:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Локација
Пробиштип
Се продаваат 11 кози,
10 женски приплодни ( 3 - прво козење, 2 второ козење, 2 трето козење, 2 четврто козење) и 1 машко за приплод
Цена по договор
Leaflet
Кон почеток