Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bikovi 500 550 kg

135 МКД

Се продава од: .? Вчера 02:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Se prodava bik za mitrov den ili za meso za poveke info 078549814 ili poraka ostavete
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации