Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kravi so telinja i junci itno

0 МКД

Се продава од: Bedri Вчера 01:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Se prodava kravi so telina i yunci
70 broya so yuncite plus telinata
Vo topolnica.cena po dogovor.
Moze dase vide sabayle pred devet časot ili
navečer posle 6 časot.
Bedri
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации