Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prasinja

100 МКД

Се продава од: Нешо 27 ноем. 16:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам свињи од 140-190 кг
цена: 100 ден по кг
Нешо
078 878 502
Leaflet
Кон почеток