Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PAR BRAMA BELA PETEL I KOKOSKA

0 МКД

Се продава од: Bujar Abdullai 02 апр. 01:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Сарај, Скопjе
Se prodavat par brama bela petel i kokoska petelot e star 1 godina a kokoskata e se uste mlada ima samo 5 meseci bramite se od cista rasa moze samo petelot cenata samo za petelot e 1500 den
Bujar Abdullai
070335643
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации