Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Priroden med

500 МКД

Се продава од: Viktor Вчера 04:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
100% природен
Пчели- Apis Melifica.
Медот од саќето е изваден со топење на сонце.
Кошниците се наогаат во Виничани-Градско
Leaflet
Кон почеток