Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cistokrvni beli zajci

600 МКД

Се продава од: Христијан Петрушевски 15 септ. 20:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Цена: 600денари(фиксна)
300денари од месец.
Зајчињата имаат 2 месеца, Раса на зајците Панонци чистокрвни неизмелезени, Нивно потеклно од Војводина (Србија)
Христијан Петрушевски
076-224-011
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации