Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tri paunki

100 ЕУР

Се продава од: Dimitar 03 фев. 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продаваат три паунки на возраст од 3 години спремни за парење.
Цена: 100 евра за една паунка
Dimitar
072261731
Leaflet
Кон почеток