Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Junicka so tele

Се продава од: Ilieva Ruzica 17 мар. 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава Јуничка со теле , прво телило од сортата Фризер . Јуницката се наога во Зубово ,тел.бр. 034 356 240 Алекса моб.078-307-478
цена по договор.
Ilieva Ruzica
078307478
Leaflet
Кон почеток