Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVE KRAVI I EDNO TELE

0 ЕУР

Се продава од: Славејко Вчера 10:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ КРАВИ И ЕДНО ТЕЛЕ
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077/560-151
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077/560-151
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077/560-151
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077/560-151
Славејко
077560151
Leaflet
Кон почеток